Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
Teknik Servis

Atese Sağlık Hizmetleri olarak satışını yaptığımız cihazların ve bunlara istinaden bakım anlaşması yapabilceğimiz hastane yada diğer medikal, sağlık kuruluşların bakım ve onarımlarını yapmaktayız.

Bununla beraber, kullanıcı ile temsilcinin yıllar boyu sürecek olan bu birliktelik esnasında karşılıklı anlayış içerisinde, beklentilerin en üst düzeyde karşılanabileceği, taleplere hızla, keskin bir şekilde ve netlikle cevap verilebildiği bir teknik servis hizmetinin verilmesi en önemli unsurların başındadır.

Sektör İhtiyaçları ve  ATESE SAĞLIK HİZMETLERİ Yapılanması Sektörümüzde, bir servis gereksinimi doğduğunda genellikle iki konu öncelik ve önem kazanır: Birincisi servis merkezine kolay ve çabuk ulaşabilme, ikincisi sorunun en kısa sürede çözüme kavuşturulması.

Şirketimiz Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesi, Sanayi Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO-9001 Belgesi gibi hizmet kalite ve yeterlilik belgeleriyle de donatılmıştır.

 

Yedek Parçalar

Cihaz tipine bağlı olarak en çok arızalanan yedek parçalar Ankara ilindeki firmamızda tutulmakta ve ihtiyaç yerlerine sevk edilmektedir.

Bunun haricinde meydana gelebilecek yedek parça ihtiyacı üretici firmamızın dünya genelindeki depolarından en hızlı şekilde getirtilip, gümrüklenmesiyle karşılanmaktadır. Son bir kaç yılın verilerine göre en çok kullanılan yedek parçalara ilişkin fiyat listesi web sitemizden izlenebilmektedir.

 

Hizmetlerimiz

Garanti içi önleyici ve düzeltici bakım hizmetleri haricinde garanti sonrası için temelde üç türde hizmet sağlamaktayız:

  • Yedek parça ve işgücü dahil servis sözleşmesi
  • Yedek parça, tüp ve işgücü dahil servis sözleşmesi
  • Yedek parça hariç, yalnız iş gücü dahil servis sözleşmesi
  • Müşterilerimizin değişen gereksinimlerine ve özel durumlarına uygun olarak bu hizmetler çeşitlendirilebilmektedir.

 

Servis Merkezi

Ürünler hakkında servis ve destek talepleriniz için bize 0 (312) 394 4567 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Şikayet ve önerilerinizi iletişim sayfasından bizlere gönderebilirsiniz.

TEKLİF FORMU