Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
Ameliyat Masası İmalatı

Atese  olarak medikal sektöründe gemiş ürün yelpazesi ile hizmet vermekte olup bunlardan biride Ameliyat Masalarıdır. 

Ameliyat Masası Nedir ?

Genellikle odanın ortasında durur. Masanın yüksekliği ayarlanabilir (aşağı – yukarı), dönrürülebilir (sağa – sola), kalça, bel, boyundan bükülebilir özelliktedir. Masaya ayaklar yukarıda (Trendelenburg, baş aşağı) yada aşağıda olacak şekilde (reverse Trendelenburg, baş yukarı) eğim verilebilir.

Ameliyat masası tasarımlarımızı, Genel Cerrahi, Üroloji, Jinekoloji, Ortopedi, Göz, Beyin Cerrahisi, KBB, Kardiyoloji vb. birçok operasyon kullanımına uygun olarak yapıyoruz.

Firmamız Yeni nesil teknoloji kullanarak akıllı ameliyat masası imalatı ile ülkemizde ve yurtdışında birçok hastaneye hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz ülkemizde  ve uluslararası alanda garantili olup yetkili belgelere sahiptir.

Cerrahi, bir iyileşme tedavisi veya cerrahi müdahalenin kaygılandığı bir konu olabilir. Bu nedenle hastaların sağlık durumlarını tespit etmek ve rahatlatmak için uygun ve güvenilir bir ameliyat masasına bağlanma yerleri vardır. Ameliyathanede, bir bakım yatarak operasyonun gerçekleştirilmesi için özel olarak tasarlanmış bir hastane cihazıdır. Bu yazılı, ameliyat masalarının özellikleri ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ameliyat masaları, çeşitli hastane cihazlarından biridir ve ameliyat sürecinde önemli bir rol oynar. Bu masalar genellikle konfigürasyonun rahatlığını ve işlem ayrıntılarının verileri için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Sağlık personeli tarafından kontrol edilen bu masalar, sağlıklı kalmanın düzenlemeleri ve çalışması sırasında daha iyi bir erişim sağlamak için dinlenme ve eğlenme yeteneğine sahiptir.

Ameliyat masalarının özellikleri, ameliyatın türü ve türüne göre değişebilir. Örneğin, ortopedik ameliyatlar için tasarlanan masalar, hareket kısıtlamalarını en aza indirgemek ve cerraha optimal bir çalışma ortamı sunmak için özel düzenlemelere sahip olabilir. Ayrıca ameliyatla kullanılan tıbbi malzemenin temizlenmesi ve sterilizasyonun sürdürülmesi için özelkaplama ve malzeme seçenekleri mevcuttur. Ameliyat masalarının bir diğer özelliği ise radyolu şeffaf para birimine sahip olanlarının varlığıdır. Bu sayede cerrahı operasyon sırasında röntgen oranlarına erişilmesi kolaylaşır.

Ameliyat masaları, bakımı ve cerrahın dayanıklılığı için önemlidir. Sağlık çalışanları, ameliyat masasının sağlam yapısı ve güvenlik sistemleri sayesinde hastayı ve cerrahı riski en aza indirir. Ayrıca bazı ameliyat masaları, hareketsiz kalmanın sağlanması için sabitleme sistemlerine sahiptir. Bu sistemler, hem ameliyat sürecinde hem de cerrahi operasyonun gerçekleştirilmesi sırasında birbirinden ayrı gizli hareketleri saklar.

Sonuç olarak, ameliyat masaları hastalarında tedavi ve cerrahi müdahalede önemli bir role sahiptir. Bu hastane cihazları, hastaların rahatlığını ve kombinasyonunu artırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Ameliyat masalarının özellikleri ve özellikleri, hastaların tedavi sürecinin dağılmasında önemli bir faktördür. Bu nedenle, sağlık kuruluşları ve sağlık çalışanları, güvenilir ve ergonomik bir ameliyat masası seçimi sırasında ameliyat masasının özellikleri ve kaldıklarında dikkat çekiyorlar.

TEKLİF FORMU